Kontaktid

Õpetajad


 

Krista Fatkin

(õpetaja – raamatukogujuhataja)
eesti keel ja kirjandus
krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

(õpetaja)
vene keel 
albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

(õpetaja)
matemaatika 
ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 
 

Rutt Raigla

(õpetaja – andragoog)
eesti keel ja kirjandus
rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

(õpetaja)
bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Kaili Teras

(õpetaja)
inglise keel
saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis Asuküla

(õpetaja)
muusika
helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

(õpetaja)
keemia, füüsika
usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin 

 

 

Karin Kurvits

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (gümnaasiumi e-õpe)

karin.kurvits@ptg.ee

Skype:

 

 

 

Tiiu Männiste

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (gümnaasiumi 2-päevane õpe)

tiiu.manniste@vtg.vil.ee

Skype:

 

Tiia Kampus

(õpetaja)
saksa keel

tiia.kampus@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Ene Reband

(õpetaja - õppenõustaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (põhikool)

ene@vtg.vil.ee

Skype: ene.reband

 

Krista Fatkin

(õpetaja – raamatukogujuhataja)
eesti keel ja kirjandus
krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

(õpetaja)
vene keel 
albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

(õpetaja)
matemaatika 
ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 
 

Rutt Raigla

(õpetaja – andragoog)
eesti keel ja kirjandus
rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

(õpetaja)
bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Kaili Teras

(õpetaja)
inglise keel
saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis Asuküla

(õpetaja)
muusika
helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

(õpetaja)
keemia, füüsika
usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin 

 

 

Karin Kurvits

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (gümnaasiumi e-õpe)

karin.kurvits@ptg.ee

Skype:

 

 

 

Tiiu Männiste

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (gümnaasiumi 2-päevane õpe)

tiiu.manniste@vtg.vil.ee

Skype:

 

Tiia Kampus

(õpetaja)
saksa keel

tiia.kampus@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Ene Reband

(õpetaja - õppenõustaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus (põhikool)

ene@vtg.vil.ee

Skype: ene.reband