Kontaktid

Õpetajad


 

Krista Fatkin

(õpetaja – raamatukogujuhataja)
eesti keel ja kirjandus
krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

(õpetaja)
vene keel 
albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

(õpetaja)
matemaatika 
ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 

Lemmi Paul

(õpetaja – andragoog)
kunstiõpetus
lemelli64@gmail.com

Skype: lemmi.paul

 

Reet Pius

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus
reet@vtg.vil.ee

Skype: reetpius_1

 

Rutt Raigla

(õpetaja – andragoog)
eesti keel ja kirjandus
rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

(õpetaja)
bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Riina Tamm

(õpetaja)
saksa keel
riina@vtg.vil.ee

Skype: Riina Tamm

 

Kaili Teras

(õpetaja)
inglise keel
saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis Asuküla

(õpetaja)
muusika
helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

(õpetaja)
keemia, füüsika
usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin 

 

Krista Fatkin

(õpetaja – raamatukogujuhataja)
eesti keel ja kirjandus
krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

(õpetaja)
vene keel 
albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

(õpetaja)
matemaatika 
ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 

Lemmi Paul

(õpetaja – andragoog)
kunstiõpetus
lemelli64@gmail.com

Skype: lemmi.paul

 

Reet Pius

(õpetaja)
ajalugu, ühiskonnaõpetus
reet@vtg.vil.ee

Skype: reetpius_1

 

Rutt Raigla

(õpetaja – andragoog)
eesti keel ja kirjandus
rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

(õpetaja)
bioloogia, geograafia, inimeseõpetus
marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Riina Tamm

(õpetaja)
saksa keel
riina@vtg.vil.ee

Skype: Riina Tamm

 

Kaili Teras

(õpetaja)
inglise keel
saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis Asuküla

(õpetaja)
muusika
helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

(õpetaja)
keemia, füüsika
usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin