Kontaktid

Õpetajad


Õpetajate tuba: tel. 433 3614

 

Krista Fatkin

õpetaja (eesti keel ja kirjandus), raamatukogujuhataja, 12 B ja 12 E klassijuhataja

krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

õpetaja (vene keel)

albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

õpetaja (matemaatika)

ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 
 

Rutt Raigla

õpetaja (eesti keel ja kirjandus)

rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

õpetaja (bioloogia, geograafia)

marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Kaili Teras

õpetaja (inglise keel)

saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis-Asuküla

õpetaja (muusika), 11 B ja 11 E klassijuhataja


helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

õpetaja (keemia, füüsika)

usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin 

 

 

Karin Kurvits

õpetaja - andragoog (ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimene ja õigus)
 

karin.kurvits@ptg.ee

Skype:

 

 

 

Tiiu Männiste

õpetaja (ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus)
 

tiiu.manniste@vtg.vil.ee

Skype:

 

Tiia Kampus

õpetaja (saksa keel)

tiia.kampus@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Ene Reband

õpetaja (ajalugu, ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus), õppenõustaja
 

ene@vtg.vil.ee

Skype: ene.reband

 

 

Helle Aunap

õpetaja (soome keel)
 

helle.aunap@vtg.vil.ee

Skype: 

 

Mare Lilienthal

8B, 8E, 9B, 9E, 10B ja 10E klassijuhataja
 

mare.lilienthal@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Sille Tõnisson

õpetaja - andragoog (uurimistöö alused), kantseleijuhataja

kool@vtg.vil.ee

Skype: sille.tonisson

Õpetajate tuba: tel. 433 3614

 

Krista Fatkin

õpetaja (eesti keel ja kirjandus), raamatukogujuhataja, 12 B ja 12 E klassijuhataja

krista@vtg.vil.ee

Skype: Krista Fatkin

 

Albina Gavrilova

õpetaja (vene keel)

albina@vtg.vil.ee

Skype: albinosik154

 

Ülle Lükk

õpetaja (matemaatika)

ylle.lykk@gmail.com

Skype: Ülle Lükk

 
 

Rutt Raigla

õpetaja (eesti keel ja kirjandus)

rutt@vtg.vil.ee

Rutt Raigla: rutt.raigla

 

Marve Ritson

õpetaja (bioloogia, geograafia)

marve.ritson@gmail.com

Skype: marve123

 

Kaili Teras

õpetaja (inglise keel)

saret@hot.ee

Skype: Kaili Teras

 

Helve Tähis-Asuküla

õpetaja (muusika), 11 B ja 11 E klassijuhataja


helvetahis@hot.ee

Skype: helvetahis

 

Jaan Usin

õpetaja (keemia, füüsika)

usinjaan@gmail.com

Skype: Jaan Usin 

 

 

Karin Kurvits

õpetaja - andragoog (ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimene ja õigus)
 

karin.kurvits@ptg.ee

Skype:

 

 

 

Tiiu Männiste

õpetaja (ajalugu, ühiskonnaõpetus, kunstiõpetus)
 

tiiu.manniste@vtg.vil.ee

Skype:

 

Tiia Kampus

õpetaja (saksa keel)

tiia.kampus@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Ene Reband

õpetaja (ajalugu, ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus), õppenõustaja
 

ene@vtg.vil.ee

Skype: ene.reband

 

 

Helle Aunap

õpetaja (soome keel)
 

helle.aunap@vtg.vil.ee

Skype: 

 

Mare Lilienthal

8B, 8E, 9B, 9E, 10B ja 10E klassijuhataja
 

mare.lilienthal@vtg.vil.ee

Skype:

 

 

Sille Tõnisson

õpetaja - andragoog (uurimistöö alused), kantseleijuhataja

kool@vtg.vil.ee

Skype: sille.tonisson